Oddíl sportovního aerobiku

 

Ve Fit studiu ArenA máte na výběr. Můžete se věnovat aerobiku závodně nebo pouze navštěvovat komerční lekce pro děti (formou zájmového kroužku)

   (pro děti ve věku 3 – 5 let)  VŠESTRANNOST

Děti se seznamují s hudbou, zpívají, hrají si a pomocí říkadel se učí základní kroky aerobiku tak, jak to odpovídá jejích věku. Činnosti se často střídají, protože děti se nevydrží dlouho soustředit na jednu věc. Volíme takové činnosti, aby se dětem hodiny líbily a aby poznaly radost z pohybu. Přitom ale dbáme také na to, abychom u dětí podpořili správné držení těla a po zdravotní stránce bylo vše v pořádku.Cíleně sestavená cvičení, hry, pohádky a říkadla vedou děti k rozvoji pohyblivosti a obratnosti. Pomohou vypěstovat soustředění, cit pro hudbu a radost z pohybu. Při pravidelné docházce přispěje cvičební program ke správnému držení těla, rovnoměrnému růstu, obranyschopnosti a odolnosti organismu.

 

           (pro děti ve věku 6 – 11 let)  

Současná moderní forma kondičního a vytrvalostního tréninku, která optimálně působí na rovnoměrný růst a rozvoj osobnosti. Zvýší kondici, zlepší odolnost organismu, rozvine cit pro hudbu a koordinaci pohybu. Kurzy vedou instruktoři aerobiku a gymnastiky.

(Pro děti ve věku 12 – 16 let)

Pro všechny děti, které mají rády pohyb, a chtějí si dvakrát týdně dát trošku do těla a zacvičit podle hudby,ale rovněž i pro ty,které dosáhly potřebné výkonnosti, aby se mohly připravovat na soutěže typu „B“ v podiových skladbách a komerčním aerobiku

  (pro děti ve věku 10 – 15 let)

výběrové děti, které dosáhly potřebné výkonnosti, aby se mohly připravovat na soutěže ve sportovním aerobiku a fitness týmech