AKTUALITY

25.ledna se na Vás těšíme při mimořádné lekci ZTV a Pilates nejen na velkých míčích s Květou Mašínovou - rezervace https://fitstudioarena.isportsystem.cz/

1.ledna (pátek- pololetní prázdniny) pořádá ArenA Kolin z.s sportovní den pro děti ve věku 6 až 14 let. Sraz v 8.30 ve studiu ArenA.
Program:
8.45 kondiční cvičení, joga, hry v Arene ; 10.15 bruslení- ledová plocha Vodní svět; oběd; 13.30 - fotbal a hry v tělocvičně Zimní stadion; 14.45 hry a sportování v přírodě - Borky, Kmochův ostrov. 16.30 ukončení v Arene.
Cena: 500,-Kč
Těšíme se na vaše děti 😊😊😊
 

Vážení, Vaše mailové adresy byly převedeny do rezervačního systému fit studia ArenA a tudíž Vám byly přiděleny i přihlašovací údaje do tohoto rezervačního systému. Heslo si můžete změnit sami a rovněž upravit či doplnit další údaje včetně souhlas GDPR. Od ledna již bude přihlášení na lekce možná pouze přes rezervační systém. Papírové permanentky budou zrušeny a veškeré lekce převedeny do systému a přiděleny k vašemu jménu. Je možné přikoupit jednotlivé lekce či permanetky i po dohodě je možné platnost permanentky kdykoliv prodloužit. Přečtěte si prosím informační pokyny k registraci i podmínky storna atd. Veškeré dotazy Vám ráda kdykoliv zodpovím. 

S přátelským pozdravem Jana Baldová-Jeřábková

ArenA Kolín
+420 608 133 454
www.fitstudioarena.cz

OD NOVÉHO ROKU 2020 SPOUŠTÍME REZERVAČNÍ SYSTÉM, NA VEŠKERÉ LEKCE BUDE NUTNÉ NAHLÁŠENÍ. LEKCE BUDOU SYSTÉMEM HRAZENY HNED Z PERMANENTKY, V PŘÍPADĚ PLATBY NA MÍSTĚ BUDE MOŽNÁ I HOTOVOST , A SICE 100,-KČ. POČÍTÁME TAK S TŘÍMĚSÍČNÍM ZKUŠEBNÍM PROVOZEM, NEMĚJTE OBAVY :-))).

LEKCE JOGY S JANOU MACHÁČKOVOU SE PŘIHLAŠUJÍ V REZERVAČNÍM SYSTÉMU https://jogovanisjanou.isportsystem.cz.

 

 

 

Kontakt

Arena Kolín z.s.
Rim.soboty 923
280 00 Kolín 2
tel.:
608 133 454 - cvičení, sauna, tréninky, soukromé lekce

e-mail: info@arenakolin.cz

Arena Kolín

Jméno*:
Telefon:
E-mail*:
Zpráva:

* - povinné pole