Aktuality

Vážení, Vaše mailové adresy byly převedeny do rezervačního systému fit studia ArenA a tudíž Vám byly přiděleny i přihlašovací údaje do tohoto rezervačního systému. Heslo si můžete změnit sami a rovněž upravit či doplnit další údaje včetně souhlas GDPR. Od ledna již bude přihlášení na lekce možná pouze přes rezervační systém. Papírové permanentky budou zrušeny a veškeré lekce převedeny do systému a přiděleny k vašemu jménu. Je možné přikoupit jednotlivé lekce či permanetky i po dohodě je možné platnost permanentky kdykoliv prodloužit. Přečtěte si prosím informační pokyny k registraci i podmínky storna atd. Veškeré dotazy Vám ráda kdykoliv zodpovím. 

S přátelským pozdravem Jana Baldová-Jeřábková

ArenA Kolín
+420 608 133 454
www.fitstudioarena.cz

OD NOVÉHO ROKU 2020 SPOUŠTÍME REZERVAČNÍ SYSTÉM, NA VEŠKERÉ LEKCE BUDE NUTNÉ NAHLÁŠENÍ. LEKCE BUDOU SYSTÉMEM HRAZENY HNED Z PERMANENTKY, V PŘÍPADĚ PLATBY NA MÍSTĚ BUDE MOŽNÁ I HOTOVOST , A SICE 100,-KČ. POČÍTÁME TAK S TŘÍMĚSÍČNÍM ZKUŠEBNÍM PROVOZEM, NEMĚJTE OBAVY :-))).

LEKCE JOGY S JANOU MACHÁČKOVOU SE PŘIHLAŠUJÍ V REZERVAČNÍM SYSTÉMU https://jogovanisjanou.isportsystem.cz.

ZAHÁJILI JSME SAUNOVOU SEZONU - PRIVÁTNÍ SAUNA 400Kč/90 min

SAUNOVÁNÍ DĚTÍ - 50Kč/45min

 

vážení, zde je rozpis lekcí v Areně. Veškeré tréninky dětí, všestrannost, kompenzační cvičení i cvičení rodičů a dětí jsou  formou kurzu. Dále upozorňujeme, že veškeré permanentky do Areny budou od ledna 2020 časově omezené. Přejeme všem krásné dny, TÝM ARENY

Kontakt

Arena Kolín z.s.
Rim.soboty 923
280 00 Kolín 2
tel.:
608 133 454 - cvičení, sauna, tréninky, soukromé lekce

e-mail: info@arenakolin.cz

Arena Kolín

Jméno*:
Telefon:
E-mail*:
Zpráva:

* - povinné pole